042 321 44 81
Bungalovy s hypotékou 1,39%! Moderné 4 izbové domy v novej IBV - v cene fotovoltaika, tepelné čerpadlo, rekuperácia
Cena:
229 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Prašník
Ulica:Prašník
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:117 m2
Plocha pozemku:510 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MS1002100

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Využite ponuku dotovanej developerskej hypotéky s úrokom 1,39 % p.a. na 3 roky so splátkou od 594 eur/ mesačne len na rodinné domy v projekte IBV Prašník- Stred. V prípade neschválenia hypotéky Vám vrátime rezervačnú zálohu.

Ponúkame na predaj novostavby úsporných 4 izbových rodinných domov v energetickom štandarde A0 v štádiu dokončenia HOLODOM (za príplatok možnosť dokončenia do ŠTANDARDU aj s kuchyňou) v novovznikajúcej lokalite IBV Prašník - Stred. U nás je už v základnej cene aj fotovoltaika, tepelné čerpadlo (kúrenie/chladenie) a rekuperácia.  Na výber 16 parciel rôznych veľkostí. 

LOKALITA:

IBV je situovaná na rovinatom pozemku v centre obce, na skok od materskej školy, obchodu, reštaurácie, pošty, autobusovej zastávky a zároveň je obklopená chránenými krajinnými oblasťami Malých Karpát. Mesto Vrbové, vybavené s kompletnou občianskou vybavenosťou, je vzdialené len 4 km - 5 minút autom a Piešťany 10 minút autom. Voľný čas môžete tráviť objavovaním okolitých cyklotrás, turistikou, hubárčením alebo rybolovom. Keďže je IBV projektovaná ako slepá ulica, je vhodná a bezpečná najmä pre rodiny s deťmi.

VYHOTOVENIE RD

Rodinné domy sú postavené v energetickom štandarde A0 so SMART riešeniami z kvalitných stavebných materiálov - murivo je z pálených tehál Porotherm, strecha väzníková zo sušeného, moreného reziva s povalou zosilnená pre prípadné rozširovanie fotovoltaických panelov, škridla je betónová.

RD bude vybavený kúpeľňou s umývadlom, vaňou, "walk in" sprchovým kútom a závesným WC značky Geberit. Samozrejmosťou je aj druhé samostatné WC s umývadlom. V technickej miestnosti so samostatným vstupom budú umiestnené rozvody na osadenie práčky a sušičky, bude v nej osadený bojler a ovládacie prvky fotovoltaiky. Bonusom je príprava na studňu.

Vykurovanie bude zabezpečené elektrickým podlahovým vykurovaním so SMART termostatmi v každej izbe. Navyše bude v obývačke osadený komín s prípravou na kachle/krb a SMART tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, vďaka ktorému vykúrite alebo vychladíte celý RD. Príprava TÚV bude zabezpečená elektrickým bojlerom. V cene je aj fotovoltaika, vďaka ktorej budete takmer polovicu roka zadarmo ohrievať TÚV resp. chladiť alebo kúritˇ. Celý vykurovací systém vrátane chladenia môžete ovládať jednoducho cez aplikácie vo svojom mobile. Nadmerným tepelným stratám pri vetraní v zime zabráni systém rekuperácie.

Každý RD bude oplotený z 3 strán a napojený na obecný vodovod, elektrickú sieť a odpad zvedený do žumpy.

Aktuálne sú domy rozostavané do štádia hrubej stavby vďaka čomu je možné ich dokončenie podľa požiadaviek zákazníka.

Termín dokončenia do HOLODOMU je max. 6 mesiacov od podpísania kúpnych zmlúv.

Financovanie s úrokom 1,39% p.a.  so splátkou od 594 eur/mesačne zabezpečuje zmluvný finančný sprostredkovateľ. 

CENA ZA HOLODOM OBSAHUJE:

- INTERIÉR- vnútorné omietky s bielou maľovkou, betónové potery, elektrické rozvody ukončené zásuvkami, vypínačmi a termostatmi, sadrokartónové stropy natreté na bielo, rozvody vody a kanalizácie v RD (bez zariaďovacích predmetov), fotovoltaika, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, rekuperácia, kvalitné plastové okná s trojsklami

- EXTERIÉR - zateplenie RD vrátane omietky, príprava na elektromobil, vyrovnanie pozemku, oplotenie z troch strán, terasa a parkovacie státia pre 3 automobily spevnená zámkovou dlažbou, asfaltová komunikácia s chodníkom, verejné osvetlenie

 ROZLOHA RD a POZEMKOV

Úžitková plocha RD 117,7m2

Zastavaná plocha RD 126 m2

Terasa zo zámkovej dlažby 27m2

Parkovacie státia pre 3 vozidlá zo zámkovej dlažby

Veľkosť pozemkov od 510 m2 do 711m2

K pozemkom umiestneným na južnej strane prislúcha aj prístup a podiel na potoku.

V prípade záujmu možnosť dokončenia RD do štandardu vrátane kuchynskej linky. Pri financovaní cez zmluvného finančného sprostredkovateľa dotovaná hypotéka s úrokom 1,39 %. V prípade neschválenia úveru Vám bude vrátená rezervačná záloha. V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

Viac info na 091146158 alebo michal.spac-ZVNC-ebgas.sk

 

Maklér:

makler
Michal Spáč
+421911462158

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.