042 321 44 81
Garsónka na predaj Piešťany
Cena:
62 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Vrbovská Cesta
Kategória:Byty
Druh:Garsónka
  
Úžitková plocha:28 m2
Stav objektu:pôvodný stav
Poschodie:4 / 5
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF021072

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ  Možnosť kúpy nehnuteľnosti s následným prenájmom pôvodnému majiteľov.   Ponúkame Vám na predaj garsónku na Vrbovskej ceste v okrajovej časti mesta pri Tescu Piešťany. Garsónka je v zateplenom bytovom dome na 4 poschodí z 5, vchod je zabezpečený elektronickým vrátnikom, výťah, úžitková plocha je 27,65m2 plus lodžia 5,28m2. Konštrukcia objektu je tehlová, po rekonštrukcii, okná plastové. Kúrenie: centrálne. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 62 000 € prípadne dohoda.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Like Reality PN
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.