042 321 44 81
Dom v pôvodnom stave Bzince pod Javorinou
Cena:
35 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Bzince pod Javorinou
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:533 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF02107

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 Ponúkame Vám na predaj dom v obci Bzince pod Javorinou, vzdialenej cca 5km od NMnV. Dom je neobývaný, neudržiavaný, určený na kompletnú rekonštrukciu. IS odpojené, v dosahu na hranici pozemku. Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí, staršia dve miestnosti, novšia päť miestností aj s poschodím plus podpivničenie -  tri miestnosti. Plocha pozemku je 533m úžitková 100m2, zastavaná 74m2, k domu patri aj pozemok - orná pôda o výmere 712 m2 zapísaný na LV. Stav objektu - pôvodný stav, určený na kompletnú rekonštrukciu. Cena 35 000 € prípadne dohoda po obhliadke.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Like Reality PN
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.