042 321 44 81
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS:PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU V DOLNOM MOŠTENCI
Cena:
184 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Považská Bystrica
Ulica:Dolný Moštenec
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:81 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:1 / 2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 1001452

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre nášho klienta zabezpečujeme predaj 3 – izbového bytu v lokalite Dolný Moštenec. Bytová jednotka bude súčasťou novostavby rodinného domu, ktorá je citlivo vsadená do nízkopodlažnej zástavby  pri vstupe do mestskej časti Dolný Moštenec v smere z Považskej Bystrice.

Lokalita tak poskytuje všetku občiansku vybavenosť Považskej Bystrice a zároveň kľudné prostredie prímestskej lokality Dolný Moštenec.

Predmetom predaja zostáva posledná 3-izbová bytová jednotká na 1. nadzemnom podlaží.Na stavbu je vydané právoplatne stavebne povolenie. Začiatok výstavby 4/2022.Kolaudácia tohto projektu je plánovaná na 12/2022.

Veľkou výhodou projektu je súkromie. Nakoľko sa nejedná o bytový dom a vysoko podlažnú zástavbu, každý vlastník bytu má len dvoch susedov. Rodinný dom nemá spoločné priestory, každý byt má samostatný vstup z exteriéru. Všetky bytové jednotky tak spĺňajú požiadavky energetickej triedy A0 s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Základné štandardy bytu:

Byt: B-2 (ETAPA 1): (81,32m2 podlahovej plochy +vonkajšie parkovacie miesto)- kúpna cena 184 000 € s DPH + možnosť dokúpenia  predzáhradky bez oplotenia (s oplotením po individuálnej dohode) max.123m2,možnosť dokúpenia terasy

Dispozícia bytu: spálňa,detská izba,kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a chodba. 

Ku každému bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Ďalšie parkovacie miesto je možné dokúpiť v suterene v GARÁŽI. Byty budú napojené na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu a budú odovzdané v stave holobytu so kompletnou sanitou. To znamená, že je potrebné dokončiť už len podlahy v obytných miestnostiach a interiérové dvere. WC a kúpeľňa je dokončená na kľúč a podľa predstavy nového majiteľa. Po rezervácii bytu môže nový majiteľ ovplyvniť výber dlažby, obkladu a sanity vo WC a v kúpeľni a to výberom materiálu u partnera tejto výstavby (Keramika Soukup). Každý byt bude v cene už vybavený modernými technológiami ako lokálna rekuperácia vzduchu, ktorá zabezpečí čistý a čerstvý vzduch v byte s úsporou energie za vykurovanie a tiež vlastnou fotovoltaickou elektrárňou. Kúrenie v bytoch je zabezpečené dvomi nezávislými systémami kúrenia - podlahové kúrenie a stropné panelové infrakurenie. Nízke náklady sú zabezpečené samostatným kúrením a aj prípravou TÚV pre každý byt. Takže majiteľ bytu platí len to, čo sám reálne spotrebuje – ako v rodinnom dome. Žiadne rozúčtovanie spoločných platieb. Po dohode je možné byt samozrejme dokončiť na kľúč. Obvodové múry a priečky - Porotherm. Zateplenie: Austrotherm 150mm. Okná - plastové, 7 komorový profil, izolačné 3 sklo. Celý projekt bytového domu bude postavený v skutočne nadštandardnom prevedení, s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a moderný dizajn. 

 

V cene je zahrnutý právny servis, odmena RK a radi Vám pomôžeme aj s nájdením najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

Pre viac informácií prosím kontaktujte makléra - Ing. Michal Chalupka, mobil: 0907 453 853, mail: michal.chalupka-ZVNC-likereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Chalupka
0907453853

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.