042 321 44 81
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS:PREDAJ 3-IZBOVÝCH BYTOV VO VÝSTAVBE S PREDZÁHRADKOU V DOLNOM MOŠTENCI
Cena:
154 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Považská Bystrica
Ulica:Dolný Moštenec
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:81 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:1 / 2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 1001452

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre nášho klienta zabezpečujeme predaj 3 – izbových bytových jednotiek s predzáhradkami v lokalite Dolný Moštenec. Bytové jednotky budú súčasťou novostavby rodinného domu, ktorý je citlivo vsadený do nízkopodlažnej zástavby nových rodinných domov pri vstupe do mestskej časti Dolný Moštenec v smere z Považskej Bystrice.

Lokalita tak poskytuje všetku občiansku vybavenosť Považskej Bystrice a zároveň kľudné prostredie prímestskej lokality Dolný Moštenec.

Každý rodinný dom pozostáva z troch bytových jednotiek s vlastným parkovacím státím a predzáhradkou. Predmetom predaja sú 3-izbové bytové jednotky na 1. nadzemnom podlaží. Komu nestačí vonkajšie parkovacie miesto, má možnosť dokúpenia garáže priamo v suteréne domu.  

Veľkou výhodou projektu je súkromie. Nakoľko sa nejedná o bytový dom a vysoko podlažnú zástavbu, každý vlastník bytu má len dvoch susedov. Rodinný dom nemá spoločné priestory, každý byt má samostatný vstup z exteriéru. 

Byty sú špičkovo technologicky vybavené - lokálna rekuperácia a fotovoltalika. Všetky bytové jednotky tak spĺňajú požiadavky energetickej triedy A0 s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Predpokladaný termín dokončenia – 05/2023.VÝSTAVBA UŽ ZAČALA-PREBIEHAJÚ GEOLOGICKÉ VRTY-viď.FOTKA,

Základné štandardy bytov:

Byt: B-1 (ETAPA 1,2): 86,72m2 podlahovej plochy + 40m2 predzáhradky, cena 163 600 EUR s DPH

Byt: B-1 (ETAPA 2): 86,72m2 podlahovej plochy, cena 163 600 EUR s DPH

Byt: B-2 (ETAPA 2): 81,32m2 podlahovej plochy, cena 154 000 EUR s DPH

Možnosť rozšírenia pozemku po individuálnej dohode.

Dispozícia bytu: 2 spálne, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a chodba. V exteriéri prislúcha ku každému bytu predzáhradka a vlastné parkovacie státie (s možnosťou dokúpenia garáže v suteréne domu).

Bytové jednotky sa dodávajú v štandarde holobyt, avšak kúpeľne a samostatné WC budú už v rámci základnej ceny plne dokončené (vrátane obkladov, dlažby a sanity).

Pri stavbe budú použité kvalitné materiály - murované a železobetónové priečky so zateplením, vápenno-cementové omietky s bielou maľovkou, veľkoformátové okná z izolačného trojskla, dizajnové vchodové dvere, rekuperácia, fotovoltaika, bojler na ohrev teplej vody, podlahové kúrenie (kuchyňa, obývačka, kúpeľňa), stropné infrapanely, elektrické zásuvky a vypínače.Ponúkame Vám aj možnosť dokončenia bytu na kľúč po individuálnej dohode.

V cene je zahrnutý právny servis, odmena RK a radi Vám pomôžeme aj s nájdením najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

Pre viac informácií prosím kontaktujte makléra - Ing. Michal Chalupka, mobil: 0907 453 853, mail: michal.chalupka-ZVNC-likereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Chalupka
0907453853

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.