042 321 44 81
EXKLUZÍVNE Trojizbový byt v Petržalke na predaj
Cena:
199 500,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
Ulica:Topolčianska
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:69 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:6 / 12
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF215

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka na ulici Topolčianska.  Byt na nachádza na 6. poschodí v 12. poschodovom panelovom dome s 2 výťahmi, na poschodí sa nachádzajú 4 byty. Disponuje výmerou  69,34m2 ( z toho cca 3m2 loggia a 1,37m2 pivnica )
Vstup do bytu je chránený bezpečnostnými  dverami. Rekonštruovaná kúpeľňa má  murované jadro. V obývačke, chodbe a kúpeľni sú urobené sádrokartónové podhľady, V izbách je stierka a v obývačke, kuchyni, na chodbe a v kúpeľni sú omietky. V izbách je plávajúca podlaha Parador,  plastové okná Kommerling, nové radiátory a nové dvere. V spálni je 4m vstavaná skriňa Roldor. Balkón je chránený bezrámovým zasklievacím systémom.  Byt disponuje káblovou televíziou a Internetom.

Dom je zateplený, v dome sú 2 nové výťahy, kamerový systém, bezbariérový vstup. Vchod aj poschodie je zabezpečený čipom.
V blízkosti je niekoľko materských škôl a dve základné školy, základná umelecká škola a veľké detské ihrisko. Vo vzdialenosti 5 minút pešo je jazero Veľký Draždiak s workout-ovým ihriskom. Od domu vedie hrádza Chorvátskeho ramena, ktorá ponúka rôzne možnosti prechádzok a športovania ako korčuľovanie a cyklistika. V okolí sú vybudované bežecké trasy.  V blízkosti sa nachádza katolícky kostol Svätej rodiny a evanjelicky kostol Svätej trojice. Pri pohľade z okna je vidno  budovu Technopolu so svietiacou fontánou a nemocnicu na Antolskej. Pred domom je zastávka autobusov 92, 95, 99, 192, N95, N99 a neďaleko konečná 83. Z lokality je dobré pripojenie sa na neďaleký diaľničný obchvat.
Byt  orientovaný na dve svetové strany s výhľadom na Chorvátske rameno.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Miroslav Filipek
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.