042 321 44 81
Predaj rozostavaného objektu Ratnovce
Cena:
1 234 567,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Ratnovce
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet miestností:0
Úžitková plocha:250 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF214

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 CENA DOHODOU. Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory v tichej časti obce mimo hlavnej cesty v  Ratnovciach  pri vodnej nádrži Sĺňava. Objekt je v štádiu rozostavanej stavby na pozemku 234m2, plánovanej ako penzión. Prístupová cesta kamenistá, inžinierske siete v dosahu. Po dohode je  možná zmena špecifikácie a úprava projektu na bytový dom s viacerými bytovými jednotkami.  K objektu prislúcha ďalší pozemok o výmere 134m2 , ktorý by mal slúžiť v prípade dokončenia stavby ako bytový dom na parkovanie budúcich majiteľov. Cena objektu dohodou, informácie v RK.  

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Miroslav Filipek
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.