042 321 44 81
REZERVOVANÉ Predaj pozemku na stavbu RD Ratnovce
Cena:
35 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Ratnovce
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF213

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Ratnovce. Pozemok je rovinatý, prístupová cesta asfaltová, inžinierske siete na hranici pozemku. Šírka pozemku je 18m, dĺžka v kratšej časti 35 v dlhšej 36m. Pozemok je bez tiarch, kúpou voľný. Bližšie informácie v kancelárii. Cena 35 000 €

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Miroslav Filipek
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.