042 321 44 81
REZERVOVANÉ. Predáme dom v obci Považany
Cena:
75 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Považany
Ulica:Považany
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:110 m2
Plocha pozemku:791 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF059

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Považany neďaleko NMnV. Dom je neobývaný, v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom je postavený z kvádrov r. 1968, má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu , WC, je čiastočne podpivničený. Podlahy sú v izbách dlážkovica, ostatné priestory dlažba. Okná pôvodné. Je napojený na IS - plyn, el. energia 240/400V, kanalizácia je vedená do žumpy, voda vlastná.  Strecha sedlová pokrytá škridlou, je v primeranom stave. K domu prislúcha ovocná a zeleninová záhrada. Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 120m2, pozemku 791m2, pivnice 56m2. Výhoda domu je dobrá dostupnosť do centier NMnV alebo PN v oblasti s dobrou infraštruktúrou. Dom je kúpou voľný.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Miroslav Filipek
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.