042 321 44 81
Predaj- Rodinný Dom-Vrbové
Cena:
73 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Vrbové
Ulica:Vrbové
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:705 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: JK057

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme Vám 3 izb. RD v okrajovej časti mesta Vrbové. RD stojí na peknom slnečnom pozemku 705m2. Zastavaná plocha 123m2, RD je čiastočne rekonštruovaný, nová strecha, plastové okná a dvere. Dispozícia RD pozostáva, obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenskym kútom, spálňa, detská izba, chodba, špajza, kúpelňa, samostatné WC, možnosť dobudovať obývateľné podkrovie. Ústredné kúrenie je na tuhé palivo. Na dvore sa nachádza nová montovaná garáž, záhradný domček a dreváreň.Nehnuteľnosť nemá energetický certifykát. Cena 73000 €.

v prípade záujmu, Kontakt: 0904 171 272

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Jozef Kováč
, +421904171272 , , +421905966428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.