042 321 44 81
Predaj 4izb.byt
Cena:
57 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Pobedim
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
  
Úžitková plocha:82 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: JK052

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Pobedim.Pekný slnečný byt v tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolie. Bytový dom prešiel rekonštrukciou . Byt je v bezchybnom stave, s vlastou garážou, okamžite obyvateľný.K spokojnosti vám už chýba iba urobiť správne rozhodnutie. V obci to žije  spoločenským a športovým životom. V blízkosti možnosť kúpania, veľmi dobrá dostupnosť do NMnV a Piešťan.Plocha: úžitková 82m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 57 000 €

V prípade záujmu Kontakt: 0904 171 272

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Jozef Kováč
, +421904171272 , , +421905966428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.