042 321 44 81
Reštaurácia Vagón Piešťany na predaj.
Cena:
dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:reštaurácia
  
Stav objektu:pôvodný stav
Vek objektu:0
Úžitková plocha:65 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF043

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zabehnutú reštauráciu Vagón pri železničnej stanici v  Piešťanoch. CENA V RK. V reštaurácii sa nachádza 26 miest na sedenie, terasa s nevyužitou pivnicou cca 60m2, sklad 15m2, pivnica na pivo 15m2  s výťahom, zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy teplých jedál. Reštaurácia sa nachádza na pozemku o výmere 206m2 s dlhodobým prenájmom, s možnosťou odkúpenia od ŽSR, prípadne aj s vedľajším pozemkom  o celkovej výmere 770m2. Ročný obrat reštaurácie sa pohybuje okolo 85 000e.  DOHODA O CENE MOŽNÁ.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Like Reality PN
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.