042 321 44 81
Predaj pozemkov v záhradkárskej osade Stará Turá
Cena:
1,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Stará Turá
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: MF036

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačné pozemky v katastri obce Stará Turá,  lokalita  Chrástnatá, Brezovka, Papraď -  pod Lipovcom, Papraď - Blanárov vrch. Pozemky sú nevyužívané, rôzne výmery.  Dôležité je dodržanie uvedených podmienok: členstvo v SZZ a následné odkúpenie pozemkov. Užívanie teraz je možné formou Zmluvy o budúcej zmluve ,  prebieha konanie na vyporiadanie vlastníckych vzťahov. Po vysporiadaní je nutnosť odkúpenia pozemkov. Bližšie informácie o poplatkoch za užívanie i cenách určených súdnym znalcom za 1m2 poskytneme podľa požiadavky v prípade reálneho záujmu. Ku všetkým záhradkárskym osadám je prístup autom, v osadách sú vybudované vodovody na úžitkovú vodu na polievanie ,   v niektorých osadách je privedená aj elektrická energia. Plocha pozemkov je od 234m2 do 629m2. Viac informácií v prípade záujmu poskytneme pri osobnom rokovaní.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

 V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Maklér:

makler
Like Reality PN
+421 905 966 428

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.